Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭтнография, Эпос
Народні пісні в записах Лесі Українки та з її співу.Народні пісні в записах Лесі Українки та з її співу.2

Народні пісні в записах Лесі Українки та з її співу.

150 грн. (≈$5.63)
Описание
Народні пісні в записах Лесі Українки та з її співу.
Серія «Українські нароні пісні в записах письменників». Записи з голосу Лесі Українки Миколи Лисенка та Климента Квітки. Упорядк., вступна стаття і примітки О.Дея та С.Гици. Художник В.Юрчишин.Київ Музична Україна 1971г. 435 с., ноти Палiтурка / переплет: Супер. Тканева, звичайний формат.
У цьому виданні вперше зібрано всі відомі з публікацій та архівних джерел записи народних пісень, які знала Леся Українка. Розділи книги: Календарно-обрядові пісні, ігри і танки Веснянки (ігри, танки, пісні). Купальські та петрівочні пісні. Жниварські пісні. Колядки та щедрівки.). Родинно-обрядові пісні (Весільні пісні. Хрестинні пісні. Пісні на колодку.). Пісні про кохання. Пісні про родинне життя і жіночу долю. Соціально-побутові пісні (Козацькі пісні. Рекрутські та солдатські пісні. Кріпацька пісня. Пісня арештованих. Пісня про правду та неправду.) Балади. Думи. Жартівливі пісні. Танцювальні пісні. Колискові пісні. Дитячі ігри та пісні. Казки з приспівками для дітей. Примітки (джерела) стор. 377-422. Наклад книги 4 тис. прим. Вага книги 415 гр.
Стан "дуже добрий - книга, невелика зім'ятість верху 20-30 аркушів в середній частині книжного блоку; супер - потертості та розриви проклеєні з внутрішньої сторони скочем."
2№1465
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все