Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭтнография, Эпос
Народні пісні в записах Марка Вовчка. Двісті українських пісень.Народні пісні в записах Марка Вовчка. Двісті українських пісень.2Народні пісні в записах Марка Вовчка. Двісті українських пісень.3Народні пісні в записах Марка Вовчка. Двісті українських пісень.4

Народні пісні в записах Марка Вовчка. Двісті українських пісень.

150 грн. (≈$5.61)
Описание
Народні пісні в записах Марка Вовчка. Двісті українських пісень.
Серія «Українські нароні пісні в записах письменників». Реставрація за рукописними та друкованими джерелами, упорядкування, вступна стаття та примітки О.Дея. Художник В.Дозорець.Київ Музична Україна 1979г. 215 с., іл., ноти Палiтурка / переплет: Супер. Тканева, звичайний формат.
Розділи книги: Весільні пісні. Історичні пісні. Соціально-побутові пісні (Рекрутські та солдатські. Чумацькі та наймитські. Співанки-хроніки.). Родинно-побутові пісні. Пісні про кохання. Баладні пісні. Жартівливі пісні. Пісні літературного походження. Пісні боротьби за соціальне та національне визволення. Радянські пісні. Примітки (джерела) стор. 197-214. Наклад книги 6 тис. прим. Вага книги 230 гр.
Стан сліди висохлої вологи в верхній частині суперу та обкладинки (дивись фото), малопомітні в книзі, незначна потертість верхнього та нижнього країв суперу, в решті - дуже добрий
№1577
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все