Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Народні пісні на слова Тараса Шевченка.Народні пісні на слова Тараса Шевченка.2Народні пісні на слова Тараса Шевченка.3Народні пісні на слова Тараса Шевченка.4

Народні пісні на слова Тараса Шевченка.

120 грн. (≈$4.28)
Описание
Народні пісні на слова Тараса Шевченка. Академія наук Української РСР Інститут мистецтвознавства, фольклору та етнографії. Вступ. стаття, упорядк. та прим. О.Правдюка.
Київ Вид-во Академії наук Української РСР 1961г. 239 с. Палiтурка / переплет: Тканева, зменшений формат.
"Збірка є першою спробою подати в більш-менш повному вигляді кращі пісні на слова Т.Г. Шевченка; у ній зібрано багатий нотний матеріал. Матеріал збірника може стати в пригоді композиторам, особливо тим, що пишуть музику до слів Шевченка, літературознавцям, які займаються дослідженням творчості народного поета, гурткам художньої самодіяльності. Він ознайомить широкі кола музичної громадськості з багатствами Шевченкової музи. Наклад книги 20 тис. прим. Вага книги 235 гр."
Стан дуже добрий, незначна потертість країв та невелике забруднення обкладинки, потертіс верхнього краю задньої стінки обкладинки (фото за запитом)
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все