Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураСказки, басни
Носов М. Пригоди Незнайка і його товаришів.Носов М. Пригоди Незнайка і його товаришів.2Носов М. Пригоди Незнайка і його товаришів.3Носов М. Пригоди Незнайка і його товаришів.4Носов М. Пригоди Незнайка і його товаришів.5

Носов М. Пригоди Незнайка і його товаришів.

100 грн. (≈$3.61)
Описание
«Бібліотечна серія». Казка. Переклад з російської Федора Маківчука. Малюнки Віктора та Кіри Григорєвих. Видання друге.
Київ Веселка 1976г. 159 с., іл. + 4 арк. кольор. іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
«Пригоди Незнайка і його товаришів» – весела повість про казкових коротульок – вченого Знайка, дивакуватого Незнайка, майстрових Шпунтика й Гвинтика та інших цікавих малюків і малючок, про подорож на повітряній кулі й пригоди, яких довелося зазнати мандрівникам. Вага книги 310 гр.
Стан потертість країв та забруднення обкладинки, пошкоджено нижній кут передньої стінки обкладинки (див. фото), каракулі, забруднення, інші дрібні недоліки, наявність всіх аркушів в книзі перевірена
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все