Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Фантастика
Олександр Беляєв.	Стрибок у ніщо. ««Компас». Пригоди. Подорожі. Фантастика».Олександр Беляєв.	Стрибок у ніщо. ««Компас». Пригоди. Подорожі. Фантастика». 1Олександр Беляєв.	Стрибок у ніщо. ««Компас». Пригоди. Подорожі. Фантастика». 2Олександр Беляєв.	Стрибок у ніщо. ««Компас». Пригоди. Подорожі. Фантастика». 3Олександр Беляєв.	Стрибок у ніщо. ««Компас». Пригоди. Подорожі. Фантастика». 4

Олександр Беляєв. Стрибок у ніщо. ««Компас». Пригоди. Подорожі. Фантастика».

€5 (≈$4.84)
Описание
Серія. Фантастичний роман. Переклад з російської М.Прикордонного. Худ. оформлення Г.Малакова. Київ Молодь 1969 256 с. Картонна, корінець тканинний обкладинка,  звичайний формат.
…Збагнувши, що капіталізм на Землі незабаром остаточно згине, імперіалістична верхівка надумала переселитися на іншу планету. Втікачі довго блукають в космосі, зазнають багатьох небезпечних пригод, поки їм, нарешті, вдається висадитися на Венеру... А що їх чекає тут?  Вага книги 300 гр.
Стан книги: добрий, потертість обкладинки, дрібні плями на окремих аркушах
3№1486
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все