Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Фантастика
Петро Коломієць День сірої хвилі.Петро Коломієць День сірої хвилі.2Петро Коломієць День сірої хвилі.3

Петро Коломієць День сірої хвилі.

100 грн. (≈$3.75)
Описание
Серія «Пригоди. Фантастика». Науково-фантастичні повісті. Художник О.Кононов.Киев Веселка 1984г. 223 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
Науково-фантастичні повісті про дослідження океанських глибин і про те, як у капіталістичному світі із злочинною метою використовують здобутки науки. Герої науково-фантастичних повістей «День сірої хвилі» і «Ескадрон милосердя» – хлопчики-ровесники. Вони багато в чому схожі один на одного: допитливі, непосидючі, сміливі, рішучі. Але різні у них долі. Радянський школяр Олег працює на гідробіостанції, бере участь в освоєнні багатств Світового океану, зустрічається з дивовижними тваринами. А хлопчик Девід живе в задушливій атмосфері великого капіталістичного міста, де людина людині – ворог. Наука, поставлена на службу наживі, створює загрозу для самого існування людства. Потрапивши у вир складних подій, Олег і Девід допомагають дорослим отримати перемогу над гангстерами і продажними ученими, найманцями хижих капіталістичних монополій. Вага книги 160 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки, невелика коричневатість аркушів та зізів книжного блоку
№1561
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все