Фаворит Маркет
КнигиВоенное дело, военная история, война
Поліська бувальщина.Поліська бувальщина.2Поліська бувальщина.3

Поліська бувальщина.

120 грн. (≈$4.49)
Описание
Маликов С., Прокопенко А. Поліська бувальщина.
Документальна повість.Київ Радянський письменник 1970г. 194 с., 2 арк. іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Восени 1942 року парашутисти-десантники висадились в глибокому ворожому тилу на Поліссі. Спершу їх було тільки двадцятеро. Але через якихось півроку ця група переросла у велике партизанзьке зєднання, що наводило жах на фашистських окупантів. Командиром зєднання став Степан Маликов - один з двадцяти десантників. Саме він та його бойовий побратим Андрій Прокопенко і є авторами цієї книжки. Перед чиитачами зримо встають картини партизанського руху на Україні, образи відомих командирів і комісарів, відважних народних месників. Вага книги 230 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв та невелике забруднення обкладинки, сліди вертикального перегину стінок обкладинки
2№1412
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все