Фаворит Маркет
КнигиВоенное дело, военная история, война
Поліщук Б. Викликає 401-й.Поліщук Б. Викликає 401-й.2Поліщук Б. Викликає 401-й.3

Поліщук Б. Викликає 401-й.

150 грн. (≈$5.61)
Описание
Документальна повість. Літ. запис С.Тетерука.Київ. Політвидав України 1976г. 288 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
В лютому 1942-го комсомольця Бориса Поліщука було десантовано з рацією у ворожий тил. Завдання відповідальне: встановити і за будь-яких умов підтримувати постійний зв’язок Чернігівського підпільного обкому партії з Центральним Комітетом КП(б)У. Минуло понад 30 років. Почесний радист СРСР, орденоносець Б.Д. Поліщук на основі звітних матеріалів, а також спогадів побратимів по борні та власних спостережень періоду Великої Вітчизняної війни розповідав про маловідомі епізоди з бойової діяльності партизанських зєднань двічі Героя Радянського Союзу О.Ф. Федорова і Героя Радянського Союзу М.М. Попудренка. Книга є однією з перших, у якій показано копітку роботу партизанських радистів, розкрито роль і значення радіозв’язку в організованій всенародній боротьбі проти німецько-фашистських загарбників. Автор яскраво змальовує образи багатьох партизанських командирів, політпрацівників, радистів, розвідників, підривників. Вага книги 340 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1399
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все