Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Поєдинок. («АЛ» Армія людова).

Поєдинок. («АЛ» Армія людова).

120 грн. (≈$4.5)
Описание
Новак Терентій Поєдинок. («АЛ» Армія людова).
Літ. запис А.Стася. Друге видання.Київ Політвидав України. 1989г. 554 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
До видання ввійшли спогади Терентія Новака, одного з керівників Ровенського підпілля, які виходили раніше окремо під назвами «Поєдинок» та «АЛ» (Армія людова). Герой Радянського Союзу Т.Ф. Новак (1912-1983) – один з організаторів і керівників Ровенського підпілля, командир партизанського інтернаціонального зєднання – правдиво й хвилююче розповідає про історію підпільної організації, яка активно діяла в Ровно та його околицях, про славні діла підпільників, чия боротьба і навіть смерть були священним подвигом в ім`я Батьківщини, про героїзм бойових побратимів, які разом з польськими партизанами боролися проти фашизму на території Польщі. Вес книги 515 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, невелика коричневатість країв аркушів та зрізів книжного блоку, дрібна пляма в середній частині бокового краю останніх 15-20 аркушів
2№1526
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все