Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Примови проти темряви. Оповідання та новели.Примови проти темряви. Оповідання та новели.2

Примови проти темряви. Оповідання та новели.

75 грн. (≈$2.82)
Описание
Стефак В. Примови проти темряви. Оповідання та новели.Львів Сполом 2012г. 264 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 978-966-665-649-3
«Примови проти темряви» - нова збірка малої прози сучасного українського письменника Василя Стефака - сповнена тонким ліризмом та глибоким підтекстом. Автор відверто й щиро розмовляє з читачем про долю Батьківщини, про хвилювання серця, про милосердя та мужність, про болісне закріпачення та визволення душі, про важливі людські цінності, які ми інколи втрачаємо на догоду нечестивим, котрі намагаються загнати людство назад у джунглі. Вибагливий читач знайде у цій книзі багато несподіваного для себе. Вона модерна, а отже, багато в чому експериментальна. Письменник не завжди дотримується принципів реалістичного письма, часто оповідає не історії, а стан душі, намагаючись припідняти завісу над одвічною загадкою любові. Вага книги 390 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1494
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все