Фаворит Маркет
КнигиМагия. Эзотерика
«Прошу прийняти...» (бесіди з Гарафіною Маковій, документальні матеріали).«Прошу прийняти...» (бесіди з Гарафіною Маковій, документальні матеріали).2

«Прошу прийняти...» (бесіди з Гарафіною Маковій, документальні матеріали).

250 грн. (≈$9.39)
Описание
Новий Олександр «Прошу прийняти...» (бесіди з Гарафіною Маковій, документальні матеріали).Коломия "Вид-во ""Вік""" 1996г. 415 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
«З написаного видно, що Гарафіна, як це є в окультизмі, бачить на відстані події, людських осіб, чужі будинки, описує інтерєр небачених до того часу кімнат, відає, якого кольору диван, де лежить криниця, віщує, розголошує таємне тощо. Зі свідчень очевидців, розповідає вона про минуле і майбутнє, за фотографією каже про життя і характер людини і все співпадає. Так чинять лишень ворожки, екстрасенси, що мають бісівські дари!.. Є, однак, люди, що її пораду вважають святою... Наклад книги 4 тис. прим. Вага книги 280 гр.
Стан дуже добрий, потертість обкладинки, напис від автора книги на титульній сторінці (дивись фото)
2№1745
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все