Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиФилософия
Пшибишевський Станіслав Діти Сатани.

Пшибишевський Станіслав Діти Сатани.

100 грн. (≈$3.76)
Описание
Роман. Переклад з польської В.Дмитрук. Худ. оформлення А.Кісь.Київ Вид-во Піраміда 2017г. 168 с. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 978-966-441-453-8
Польський письменник, поет, драматург, попередник сучасного інтелектуального сатанізму Станіслав Пшибишевський (1868-1927) вважається леґендарною постаттю європейської богеми і польської літератури епохи модернізму. Увійшовши в усі літературні енциклопедії, його творчість залишається загадкою для українського читача, бо досі не мали перекладів його творів. Роман «Діти Сатани» (Dzieci Szatana) (1897), який належить до класики модерністської декадентської літератури, ставить в центр оповіді ідеологію нігілізму та анархізму, розглядаючи їх як небезпечні знаряддя в руках «злого бога». Читаючи цей роман сьогодні, коли маємо за собою досвід комунізму та нацизму, можемо сприймати його як неумисну пересторогу автора перед втіленням в життя ніцшеанської ідеї «надлюдини». Вага книги 320 гр.
Стан відмінний
№1607
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все