Фаворит Маркет
КнигиГазеты, журналы
Редагування в засобах масової інформації. Навчальний посібник.Редагування в засобах масової інформації. Навчальний посібник.2

Редагування в засобах масової інформації. Навчальний посібник.

120 грн. (≈$4.3)
Описание
Капелюшний А. Редагування в засобах масової інформації. Навчальний посібник.
Львів ПАІС 2005г. 304 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 966-7651-26-6
"У посібнику викладено основні теоретичні положення курсу ""Редагування в ЗМІ"". До кожної теми також подано ""Питання для самоперевірки"", ""Практичні завдання"", ""Літературу"". Автор послідовно дотримується концепції курсу редагування в ЗМІ на факультеті журналістики: йдеться про перенесення наголосу на творчий характер редагування – це вид творчості, а процес редагування – це співтворчість з автором. Використано також інші підходи й методи, проте всі їх підпорядковано згаданій концепції. Навчальним посібником можуть скористатися не тільки студенти факультету журналістики, для яких його, власне, й призначено, а й журналісти-практики, загалом працівники з усіх сфер діяльності, чия робота повязана з редагуванням і саморедагуванням. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 450 гр."
Стан відмінний-дуже добрий, напис-присвята автора книги на титульній сторінці
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все