Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Ренан Ернест Життя Ісуса.Ренан Ернест Життя Ісуса.2

Ренан Ернест Життя Ісуса.

120 грн. (≈$4.49)
Описание
Український пернеклад, передмова та примітки Оксани Лігостової. В оформленны використано репродукцыъ гравюр Гюстава Доре. Худ. оформлення Олега Каспи.Київ Київська організація спілки журналістів України 1991г. 206 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7707-1899-4
Одна з найвизначніших пам'яток світової літератури, книга французького письменника і вченого Жозефа Ернеста Ренана «Життя Ісуса» вперше побачила світ 1863 року і ще за життя автора стала бестселером, витримавши не один десяток перевидань. За радянського часу книга не виходила. Лише в останні роки було здійснено два репринтні видання з російських дореволюційних перекладів. На жаль, ці суто комерційні видання повторили всі їхні недоліки. Пропоноване видання — не тільки перший переклад славнозвісного роману українською мовою, а й перша спроба його сучасного перекладу взагалі. Вес книги 170 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість верхнього та пошкодження нижнього країв корінця
№1509
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все