Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураХудожественная литература
Робін Гуд. Переказ старовинних англійських народних балад.Робін Гуд. Переказ старовинних англійських народних балад.2Робін Гуд. Переказ старовинних англійських народних балад.3

Робін Гуд. Переказ старовинних англійських народних балад.

45 грн. (≈$1.69)
Описание
Робін Гуд. Переказ старовинних англійських народних балад.
Переклад з англійської Ю.Юри, переклад віршів Л.Солонька. Малюнки І.Вишинського.Київ Веселка 1985г. 207 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
"Це книжка про відважного розбійннка Робіна Гуда, оборонця бідних і знедолених; про його вірних друзів, Маленького Джона, Пурпурового Вілла, мірошниченка Мача та інших вбраних у зелене вільних стрільців, несхибних лучників, що ніколи один одного в біді не кидали; про дівчину Маріан, що відшукала Робіна Гуда в шервудському лісі й заступилася за нього перед королевою; про те, як Робін Гуд подолав ноттінгемського шерифа, переміг сера Гая Гісборна і здобув багато інших сміливих звитяг. Вага книги 175 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, невелика коричневатість аркушів та зізів книжного блоку, потертість в середній частині корінця
2№1737
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все