Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Драма
Розбійники. Підступність і кохання. Розбійники. Підступність і кохання. 2Розбійники. Підступність і кохання. 3Розбійники. Підступність і кохання. 4

Розбійники. Підступність і кохання. 

180 грн. (≈$6.46)
Описание
Шіллер Ф. Розбійники. Підступність і кохання.Драма. Міщанська трагедія. Переклад з німецької Б.Тен та Ю.Назаренка. Гравюри В.Лопати.
Київ Дніпро 1985г. 232 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
"«Розбійники» - перша опублікована драма Фрідріха Шиллера, написана в 1781 році. Твір послужило відправною точкою в розвитку в Німеччині іншого літературного жанру - розбійницького роману.; «Підступність і кохання» (1783). П'єса містить узагальнені типи та образи: маленьке герцогство Вюртемберзьке, деспотичний, розпусний Карл Євгеній, його фаворитка графиня Франциска фон Гогенгейм, міністр Монмартен — зображені під іншими іменами, але зберігають свою портретну схожість. Гнітючий світ глухої провінції, інтриги та злочини, розкіш та розпуста герцогського двору та жахлива убогість народу — ось обстановка, на тлі якої розгортається трагічна історія піднесеного кохання двох благородних істот — Фердинанда та Луїзи. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 400 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, екслібрис, дрібні плями по боковим зрізам книжного блоку (фото на вимогу)
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все