Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиБиология, ботаника
Розповіді про життя мозку.Розповіді про життя мозку.2Розповіді про життя мозку.3

Розповіді про життя мозку.

90 грн. (≈$3.37)
Описание
Косенко З., Ремезова А. Розповіді про життя мозку.
Переклад з російської Т.Крижної. Малюнки Г.Алімова, Т.Коцубей, Н.Кравченко, С.Пивоварова, А.Станевої. Обкладинка і титул В.Кавуна.Київ Веселка 1967г. 223 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
Ця книга про найголовніше і найскладнішому в організмі людини - про мозок. Вона відповідає на питання, над якими, звичайно, замислювався кожен з вас: як ми мислимо? Чому залежить мова, воля, характер? Що таке сон і сновидіння? Книга написана ученими-медиками. Вона познайомить вас з законами життя мозку, з його будовою, розповість про новітні досягнення вчених, що вивчають роботу мозку. З неї ви дізнаєтеся про науку, яка допомагає людині пізнати самого себе: свої здібності, почуття, дії. Знання про життя мозку покажуть вам, як можна управляти своєю поведінкою, тренувати увагу і пам'ять, загартовувати характер. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 195 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
№1615
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все