Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Романюк В. Не вмерла і не вмре!

Романюк В. Не вмерла і не вмре!

100 грн. (≈$3.75)
Описание
Статті, рецензії, розвідки, дослідження, доповіді, промови, виступи.Стрий Щедрик 1997г. 654 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 5-7707-9033-4
"Віктор Романюк не тільки видатний поет, але й відомий громадсько-політичний діяч. Його могутній голос пам'ятають ""невольничі"" майдани 1989-1991 років, а також стіни Верховної Ради України (1990-1994). Про побачене й пережите письменник розповів у досить об'ємній (654 сторінки) книзі ""Не вмерла і не вмре!"". Вона складається з п'яти розділів. Як зазначено в анотації, ""ця книга про тисячолітню історію становлення української нації та кількавікову русифікаторську політику Москви, про національне пробудження й відродження українського народу, про його важкий і святий шлях до правової демократичної держави, здобутки його митців"". Наклад книги 3 000 прим. Вага книги 655 гр."
Стан дуже добрий
№1375
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все