Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Руденко М. Остання шабля.Руденко М. Остання шабля.2

Руденко М. Остання шабля.

250 грн. (≈$9.39)
Описание
«Бібліотека української радянської прози». Роман. Ілюстрації В.Масика.Київ Дніпро 1967г. 543 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
"Минуло майже десять років, як полковник у відставці Турбай повісив свою бойову шаблю з дарчою монограмою на широкий килим в кабінеті щойно збудованого котеджу. Держава забезпечила заслуженого ветерана всім необхідним; здавалося б, можна спокійно доживати віку разом з молодою вродливою дружиною. Але чому такий неспокійний полковник? Що турбує його сумління? І автор роману «Остання шабля» знайомить читача зі складною гамою думок і почуттів героя, що вирішив зробити крутий поворот у своєму житті. Турбай кидає затишний котедж і потрапляє у кипучий вир нашої дійсності. Одночасно йому доводиться пережити ще одну не менш глибоку душевну драму: життя показало, що його одруження з красунею Ларисою було прикрою помилкою... Події роману відбуваються в 1956 році – році історичного ХХ з’їзду КПРС. Письменник піднімає ряд важливих проблем громадського і морально-етичного плану, розкриває гострі драматичні конфлікти. Вага книги 535 гр."
Стан "дуже добрий - книга; майже добрий - супер, потертості і розриви по краях"
№1247
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все