Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭтнография, Эпос
Скуратівський В. Покуть.

Скуратівський В. Покуть.

100 грн. (≈$3.6)
Описание
Додаток до журналу «Хроніка - 2000. Наш край». Серія «Відродження». Народознавчі матеріали про знаменні віхи людського буття, давні українські звичаї та обряди. Художник А.Буртовий.
Київ Довіра 1992г. 236 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 5-7707-2308-4
"Покуть - куток в українській селянській хаті, розміщений по діагоналі від печі, де сходяться краями дві лави, та місце біля нього. Найсвятіше і найпочесніше місце у хаті. У покуті знаходилися цінні речі: ікони (образи), Біблія, свічки (у тому числі вінчальні); стіл (хатній престіл), за яким відбувалися трапези, як родинні, так і гостьові, коли були родинні свята. Зберігся звичай класти покійника на покуті, а в давнину під ним навіть ховали рідняків... Ця книжка для кожного сущого в українській землі. Бо вона память роду і народу, про пісню колискову і про народження добра, про свята, звичаї, вірування...- тобто про обереги народу, про великий духовний спадок, з надією залишений нам прадідами. Вага книги 335 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість кутів обкладинки
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все