Фаворит Маркет
КнигиАнтикварные
Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.2Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.3Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.4Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.5Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.6

Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.

9990 грн. (≈$373.78)
Описание
Слово о полку Ігоревім у віршованих перекладах.
«Воєнна бібліотека Культурної Ради».Відень Накладом Загально-Української Культурної Ради 1915г. 56 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
Книга за межі України, в Крим та зону АТО не висилається. До презентованої збірки, що вийшла друком 1915 року у Відні, ввійшли поетичні переклади й переспіви однієї з найвідоміших пам’яток давньоруської літератури – героїчної поеми кінця XII сторіччя «Слово о полку Ігоревім». Представлено твори Тараса Шевченка, Михайла Максимовича, Богдана Лепкого, Василя Щурата, Степана Руданського й Панаса Мирного. Вступну статтю про історію пам’ятки, її дослідників і перекладачів написав Богдан Лепкий. Вага книги 62 гр.
Стан втрачено корінець, книга розпадається на окремі аркуші (одинарні та подвійні), невелике забруднення та дрібні пошкодженя країв аркушів (обкладинки та книжного блоку), наявність всіх аркушів в книзі перевірена
№1629
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все