Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Слово про Ігорів похід.Слово про Ігорів похід.2Слово про Ігорів похід.3Слово про Ігорів похід.4Слово про Ігорів похід.5

Слово про Ігорів похід.

200 грн. (≈$7.19)
Описание
Слово про Ігорів похід. Логотип «300-річчя возз'єднання України з Росією». Переказала, післямова, пояснення, примітки Наталя Забіла. Малюнки Д.Шавикіна.
Київ Молодь 1954г. 44 с., 6 арк. іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, енциклопедичний формат.
«Слово о полку Ігоревім» також «Слово про Ігорів похід»— пам'ятка літератури стародавньої Русі, героїчна поема кінця XII ст, одна з найвідоміших пам'яток давньоруської літератури. В основі сюжету — невдалий похід руського новгород-сіверського князя Ігоря Святославича на половців у 1185 році.Перейняте мотивами слов'янської народної поезії з елементами язичницької міфології, за своєю художньою мовою та літературною значущістю «Слово» стоїть у ряді найбільших досягнень середньовічного епосу. Віршований переказ «Слова» Наталя Забіла здійснила у 1938 році. Вага книги 300 гр.
Стан добрий, потертість країв обкладинки, незначне забруднення, намічається тріщина по передньому форзацу, дрібне пошкодження 1-2 аркушів, написи на останній (технічній) сторінці (фото на вимогу), наявність всіх аркушів в книзі перевірена
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все