Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Зарубежная литература
Сноу Чарлз Пора сподівань.

Сноу Чарлз Пора сподівань.

50 грн. (≈$1.87)
Описание
Роман. Переклад з англійської М.Тупайло та Д.Стельмаха.Київ Дніпро 1987г. 376 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
"«Пора надій» - це розповідь про дитячі та юнацькі роки Льюїса Еліота. Народився він у 1905 році в бідній сім'ї. Льюїс досить рано починає мріяти про те, щоб вийти у великі люди. Льюїс розумний, у нього сильна воля. Хоча він виріс серед які не дуже обтесаних людей, він володіє вродженим лоском. В його характері закладено все, що потрібно людині, щоб пробити собі дорогу в житті. Але він дуже вразливий, коли мова йде про любов; тут уміння ладити з людьми не допомагає йому, і він тяжко страждає. Чарлз Сноу писав: ""«Пора надій» є найбільш автобіографічної з усіх моїх книг, крім однієї («До рідного вогнища»). Я народився приблизно в тому ж середовищі, що і Льюїс Еліот. У мене була така ж мати. Я пройшов крізь ті ж митарства, створюючи собі положення в житті, з тією лише різницею, що я став ученим, а не адвокатом, як він. У молодості я жадав всього того, чого жадає Льюїс"". Вага книги 385 гр."
Стан дуже добрий, практично нечитаний екземпляр, нерівномірний світло-коричневий окрас форзаці
2№1695
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все