Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Стельмах Михайло Щедрий вечір.Стельмах Михайло Щедрий вечір.2

Стельмах Михайло Щедрий вечір.

75 грн. (≈$2.85)
Описание
Повість. Худ. оформлення І.Принцевського.Київ Радянський письменник 1967г. 232 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, зменшений формат.
"Повість Михайла Стельмаха ""Щедрий вечір"" ? один з найоптимістичніших та життєстверджуючих творів письменника. У ній автор розповідає про своє дитинство, яке пройшло за років Жовтневої революції та громадянської війни.Життя України в двадцяті роки було непростим, скрути зазнавали дорослі й діти. Але дитяча пам'ять головного героя всотує тільки найяскравіші, найщасливіші епізоди життя. Як каже Стельмах від імені Михайлика: ""...і хороше, і дивно, і радісно стає мені, малому, у цім світі, де є зорі, і тихі вогники, і щедрі вечори..."" Вага книги 245 гр."
Стан незначна потертість країв та невелике забруднення обкладинки, супер відсутній, тріщини книжного блоку, трикутна печатка на титулі, в решті - добрий
№1606
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все