Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Тарас Шевченко Кобзар.Тарас Шевченко Кобзар.2Тарас Шевченко Кобзар.3Тарас Шевченко Кобзар.4Тарас Шевченко Кобзар.5Тарас Шевченко Кобзар.6

Тарас Шевченко Кобзар.

180 грн. (≈$6.82)
Описание
Вступна стаття М.Рильського. Художник І.Хотинок.Київ Держлітвидав України 1960г. 538 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
З-поміж безлічі книг, з якими має справу історія світової літератури, поодиноко виділяються ті, що ввібрали в себе науку віків і мають для народу значення заповітне. До таких належить «Кобзар», книга, яку народ український поставив на перше місце серед успадкованих з минулого національних духовних скарбів. Дивовижна доля цієї книги. Поезії, що входять до неї, складались на тернистих дорогах поетового життя, писались то в мандрах, то в казематах, мережились при світлі білих ночей Півночі і в пісках закаспійських пустель, під самотнім сонцем вигнання. Книга формувалася поступово, рік за роком, формувало її саме поетове життя, і все найістотніше із цьог о життя, з великого життя українського кріпака Тараса Шевченка - від його юності й до останнього подиху,- ввібрав у себе цей класичних розмірів томик, збірник поезій , що його в хвилину творчого осяяння було найменовано «Кобзарем».Вага книги 1070 гр.
Стан дуже добрий, дрібні потертості та незначне забруднення обкладинки, дрібні плями на окремих аркушах та зрізах книжного блоку
№1725
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все