Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Твори в двох томах. Том 1.

Твори в двох томах. Том 1.

120 грн. (≈$4.5)
Описание
Самійленко Володимир Твори в двох томах. Том 1.
Серія творів дожовтневої літератури «Відкрита книга» (логотип на форзаці). Том 1. Ліричні поезії. Сатиричні та гумористичні поезії. Переклади та переспіви., Том 2. Драматичні твори (Чураївна. Драма без горілки. Дядькова хвороба. Химерний батько. У Гайхан-Київ Держлітвидав України 1958г. 403 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
Самійленко Володимир Іванович (1864 - 1925) - український поет-лірик, сатирик, драматург і перекладач. Володимир Самійлович був більше знаний серед друзів і в літературі під псевдонімом Сивенький. Поетична спадщина Самійленка включає ліричні і сатиричні вірші, переклади творів з російської та зарубіжної класики. До першого тому ввійшли: Ліричні поезії. Сатиричні та гумористичні поезії. Переклади та переспіви. Наклад книги 12 тис. прим. Вага книги 495 гр.
Стан забруднення обкладинки та зрізів книжного блоку, наис влсника на 1-й стор., дрібні плями на форзацах, перших та останніх аркушах, в решті - добрий
№1699
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все