Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Классика
Тесленко А. Вибрані твори.Тесленко А. Вибрані твори.2Тесленко А. Вибрані твори.3

Тесленко А. Вибрані твори.

180 грн. (≈$6.49)
Описание
Упорядк. та критико-біографічний нарис С.Крижанівського.
Київ Держлітвидав 1950г. 195 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
Архип Юхимович Тесленко (1882-1911) - український письменник. До книжки ввыйшла низка оповідань: «За пашпортом», «Хуторяночка», «Радощі», «Наука», «Школяр» (усі 1906 рік) присвячена зображенню нужденного і безправного життя українського селянства за царату. Тематично близькі до названих автобіографічні оповідання: «Немає матусі», «Поганяй до ями!» (1910), «Що б з мене було» (1911). В оповіданнях «Любов до ближнього», «У схимника» (1906) зображено служителів офіційного православія, чужих інтересам українського населення. Одним з кращих творів Тесленка є повість «Страчене життя» (1910), в якій на тлі життя бідної селянської родини показана доля дівчини-вчительки, доведеної умовами жорстокої дійсности до самогубства. Критика своєчасно помітила визначний талант Архипа Тесленка і живу мову розповіді, в якій слідні традиції української класики (зокрема Марка Вовчка) з елементами імпресіонізму. Вага книги 310 гр.
Стан добрий, незначна потертість та дрібні плями обкладинки та корінця, дрібні коричневаті плями на форзацах, коричневатість країв аркушів та зрізів книжного блоку
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все