Фаворит Маркет
КнигиУчебная и школьная литератураПедагогам и родителям
Трофімов В. Щоденник ігротеки.Трофімов В. Щоденник ігротеки.2Трофімов В. Щоденник ігротеки.3

Трофімов В. Щоденник ігротеки.

90 грн. (≈$3.37)
Описание
Рисунки за вказівками автора виконав художник А.Титаренко.Київ Радянська школа. 1969г. 192 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
Вільний час! Як його використати? Як зробити цікавим? Для цього є багато різних способів. Проте найращим відпочинком є той, який приносить користь не тільки нам особисто, а й тим, хто нас оточує. Цікаво і корисно проводять свій вільний час учні однієї з шкіл Київської області. Вони самостійно створили у себе в школі ігротеку. У цій книжці ви познайомитесь з героями різної вдачі, різних поглядів та інтересів. Серед них є справжні умільці, талановиті винахідники, юні художники. Користуючись порадами і кресленнями, поданими в книжці, ви можете створити у своїй школі ігротеку. Ця работа зробить ваше дозвілля не тільки корисним, а й цікавим та захоплюючим. Наклад книги 18 тис. прим. Вага книги 285 гр.
Стан незначна потертість країв та кілька невеликих плям обкладинки, дрібні розриви декількох аркушів без втрати тексту, в решті - дуже добрий
№1527
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все