Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЛитературоведение
Трухан М.	Негативний стереотип українця в польській післявоєнній літературі.Трухан М.	Негативний стереотип українця в польській післявоєнній літературі.2

Трухан М. Негативний стереотип українця в польській післявоєнній літературі.

120 грн. (≈$4.23)
Описание
Мюнхен - Львів. Львів ВП Троян 1992 256 с. Тверда обкладинка,  збільшений формат. ISBN 5-7707-3181-8
Автор книги перераховує в ній безліч видань, в яких в негативному плані згадується або описується українців – від подій вересня 1939 р., війни до післявоєнних змагань поляків з УПА. Історичні книжки, спогади чи так звані жовті тигриси, а також ігрові фільми з 60-х років – все це підсилювало однобічний образ відносин поляків з українцями. Варто при цьому додати, що образ українця, формований офіційною пропагандою, постійно модифікувався. І так у 80-х роках воїнів УПА та членів дивізії «Галичина», яким вдалося перейти на Захід, звинувачувано в участі у кривавих імперіалістичних війнах, у службі в секретній поліції генерала Піночета та інших диктаторів. Українцями-націоналістами пробували лякати поляків також у час запровадження у Польщі воєнного стану та ін. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 3 тис. екз. Вага книги 350 гр.
Стан книги: дуже добрий
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все