Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Український письменник-полеміст Христофор Філалет і його «Апокрисис».Український письменник-полеміст Христофор Філалет і його «Апокрисис».2

Український письменник-полеміст Христофор Філалет і його «Апокрисис».

150 грн. (≈$5.61)
Описание
Яременко Порфирій Український письменник-полеміст Христофор Філалет і його «Апокрисис».Львів Вид-во Львівського університету 1964г. 110 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
"«Апокрисис» (грецькою - ""відповідь"")видатний антиуніатський полемічний твір XVI століття, виданий польською (1597) і староукраїнською (старобілоруською) (1598) мовами. Книга написана після Берестейської церковної унії 1596 р. у відповідь на книгу «Собор Брестський» Петра Скарги - єзуїта. Автор гнівно виступає проти підступної політики папства та зрадницьких дій верхівки українського духовенства, застерігає, що польсько-шляхетська політика соціального і національно-релігійного гноблення українців і білорусів може викликати народне повстання. «Апокрисис» мав велику популярність, був поштовхом до розвитку полемічної літератури, сприяв піднесенню визвольного руху в Україні і в Білорусі. П.Яременко з'ясовує питання авторства твору, досліджує суспілно-політичне й художньо-публіцистичне значення пам'ятки і її вплив на розвиток української антикатолицької полемічної літератури. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 2500 прим. Вага книги 130 гр."
Стан дуже добрий, практично нечитаний екземпляр, пошкодження корінця, дрібні потертості
2№1611
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все