Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭтнография, Эпос
Українські народні пісні. В двох книгах. Книга друга.Українські народні пісні. В двох книгах. Книга друга.2Українські народні пісні. В двох книгах. Книга друга.3

Українські народні пісні. В двох книгах. Книга друга.

100 грн. (≈$3.58)
Описание
Українські народні пісні. В двох книгах. Книга друга. Збірник упорядкували наукові співробітники Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії Академії наук УРСР З.Василенко та М.Гордійчук.
Київ Мистецтво 1955г. 416 с., ноти Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
До збірника, який складається з двох книг, вміщені популярні українські пісні дожовтневого періоду. Порядок розділів у виданні такий: революційні пісні, пісні історичні, пісні про підневільну працю і боротьбу трудящих проти експлуататорів, пісні про кохання і важку жіночу долю, родинно-побутові пісні, жартівливі, гумористичні та сатиричні, жниварські, весільні, колискові, хороводні, пісні літературного походження і народні романси. Переважна більшість матеріалів узята з друкованих збірок, інша частина – з рукописних фондів Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії АН УPСP. Вага книги 815 гр.
Стан між добрим та задовільним, потертість країв обкладинки, втрачено корінець, квадратна позначка власника на титульній сторінці
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все