Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Военная литература
Хемінгуей Ернст По кому б'є дзвін.Хемінгуей Ернст По кому б'є дзвін.2

Хемінгуей Ернст По кому б'є дзвін.

90 грн. (≈$3.38)
Описание
Роман. Переклад з англійської М.Пінчевський. Художник Р.Багаутдінов.Київ Радянський письменник 1969г. 507 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
"Ернст Міллер Хемінгуей (Гемингвей; англ. Ernest Miller Hemingway, 1899-1961) — американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури за 1954 рік. Здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням, а також завдяки активному та наповненому пригодами життю. Його лаконічний та насичений стиль оповіді відіграв значну ролю у літературі XX століття. ...Хемінгуей дуже переймався Громадянською війною у Іспанії середини 1930-х років. Він навіть організував збір пожертвувань на користь республіканців, що воювали проти генерала Франко. Враження від війни знайшли відбиття в відомому романі - «По кому б'є дзвін» (For Whom The Bell Tolls), 1940. Роман розповідає про події, що розвиваються впродовж кількох днів 1937 року в маленькому партизанському антифашистському загоні в горах Іспанії. Для багатьох героїв твору це останні дні життя... Цей роман багато критиків уважають за найкращу роботу письменника. Вага книги 425 гр."
Стан дуже добрий, потертість країв обкладинки
2№1712
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все