Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураХудожественная литература
Хлопчик з Антільських островів. Мальчик с Антильских островов.Хлопчик з Антільських островів. Мальчик с Антильских островов.2

Хлопчик з Антільських островів. Мальчик с Антильских островов.

38 грн. (≈$1.42)
Описание
Зобель Жозеф Хлопчик з Антільських островів. Мальчик с Антильских островов.
Повість. Переклад з французької І.Сидоренко. Малюнки Є.Габрилкевича.Київ Веселка 1975г. 160 с., Іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
Жозеф Зобель – відомий мартінікський письменник. «Хлопчик з Антільських островів» – це повість про життя бідного негритянського хлопчика Жозе із селища, що загубилося поміж плантацій цукрової тростини на острові Мартініка. На цих плантаціях з ранку до пізнього вечора виполює буряни бабуся Жозе – «мама Тіна» – заради того, щоб онук її став людиною, дістав освіту, щоб йому не довелося гнути спину на білих хазяїв... Поетично, з глибоким почуттям розповідає Зобель про людей рідного краю – мужніх, працьовитих, життєрадісних негрів, описує чудову природу Мартініки. Вага книги 185 гр.
Стан добрий, нечитаний екземпляр, потертість обкладинки
№1717
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все