Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Цинамонові крамниці. Санаторій під клепсидроюЦинамонові крамниці. Санаторій під клепсидрою2Цинамонові крамниці. Санаторій під клепсидрою3

Цинамонові крамниці. Санаторій під клепсидрою

400 грн. (≈$15.16)
Описание
Шульц Бруно Цинамонові крамниці. Санаторій під клепсидрою
Переклад з польської Івана Гнатюка.Львів Форум видавців 2004г. 359 с. Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, звичайний формат.
"Бруно Шульц (пол. Bruno Schulz; 1892-1942-) — польський письменник та художник єврейського походження. Свої твори писав польською мовою. Літературні критики ставлять книжки Бруно Шульца на один рівень з творами Марселя Пруста та Франца Кафки. Посмертна слава Бруно Шульца — світового рівня. Вся творчість Бруно Шульца може розглядатись як ремінісценція тих вражень та переживань, які він виніс зі свого дитинства, що пройшло у патріархальній єврейській родині у Дрогобичі — галицькому місті з його певним укладом життя, традиціями і ритуалами. «Цинамонові крамниці» (пол. Sklepy cynamonowe) — одна за найвідоміших збірок його оповідань, видана 1933 року у Варшаві. У збірці описано події з життя купецької сім'ї, що мешкає в невеликому галицькому містечку, в якому нескладно впізнати Дрогобич, рідне місто автора. Мова автора (лексика і метафоричність), а також спосіб зображення, який використовує Шульц, надають описаним подіям містичності, перетворюють їх у ""міфологізовану реальність"". У збірці оповідань «Санаторій під клепсидрою» (пол. Sanatorium Pod Klepsydr?) фантасмагоричні та сюрреалістичні перепетії нагадують творчість Кафки. Як і у «Цинамонових крамницях» Йозеф є головним героєм і оповідачем історії. Він має схожість з самим автором. Реальність розповідей вільно змішується з фантазією. Об'єкти набувають властивостей живих істот, тварини набувають людські характеристики, тривіальні дії піднімаються до рангу міфу. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 2 тис. прим. Вага книги 470 гр."
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1473
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все