Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияОтечественная история
Червоне козацтво. Історичний нарис.Червоне козацтво. Історичний нарис.2Червоне козацтво. Історичний нарис.3

Червоне козацтво. Історичний нарис.

120 грн. (≈$4.51)
Описание
Дубинський І., Шевчук Г. Червоне козацтво. Історичний нарис.Київ Політвидав 1973г. 186 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
"Колишній командир полку Червоного козацтва І.Дубинський і науковий співробітник Інституту історії АН УРСР Г.Шевчук в своєму нарисі відтворює славний бойовий шлях Червоного козацтва, розповідають про його легендарні походи і бої, про мужність і героїзм його бійців. Створене в кінці 1917 року Червоне козацтво виросло з невеликого загону у 12-полковий кінний корпус і відіграло велику роль у боротьбі за встановлення і зміцнення Радянської влади на України. У бойовій співдружності з іншими дивізіями Червоної Армії воно громило німециких загарбників, петлюрівців, денікінців, білополяків, врангелівців, махновців і завоювало великий авторитет і любов народу. Під прапорами Червоного козацтва поряд з кращими синами українського народу об""єднались росіяни, білоруси, латиши, естонці і представники багатьох інших національностей Радянської країни.Фотоілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 38 тис. прим. Вага книги 235 гр."
Стан дуже добрий
2№1383
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все