Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Классика
Чехов А. Повісті та оповідання.Чехов А. Повісті та оповідання.2Чехов А. Повісті та оповідання.3Чехов А. Повісті та оповідання.4Чехов А. Повісті та оповідання.5Чехов А. Повісті та оповідання.6Чехов А. Повісті та оповідання.7

Чехов А. Повісті та оповідання.

400 грн. (≈$14.41)
Описание
Переклад з російської. Художник В.Василенко.
Київ Держлітвидав України 1960г. 455 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
Антон Павлович Чеехов (1860-1904)— російський письменник, прозаїк, драматург. Класик світової літератури. Лікар за фахом. Один із найвідоміших драматургів світу. Його твори перекладені понад 100 мовами. За 25 років творчості Чехов створив понад 300 різноманітних творів (коротких гумористичних оповідань, серйозних повістей, п'єс), багато з яких стали класикою світової літератури. Особливої уваги зазнали «Степ», «Смерть чиновника», «Іонич», «Палата № 6», «Каштанка», «Душечка», «Людина в футлярі», «У яру», «Мужики», «Дама з собачкою». Усі ці твори та інші ввійшли до пропонованої книги. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 7 тис. прим. Вага книги 940 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість верхнього та нижнього країв корінця, дрібні вм'ятини на задній стінці обкладинки
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все