Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Шашкевич Маркіян Твори.Шашкевич Маркіян Твори.2

Шашкевич Маркіян Твори.

150 грн. (≈$5.62)
Описание
Серія творів українських письменників дожовтневого періоду. Логотип «Відкрита книга». Упорядк. підготовка текстів, вступна стаття та примітки М.Шалати.Київ Дніпро 1973г. 191 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер.Тверда, звичайний формат.
Маркіян Шашкевич (1811-1843), народився в селі Підлісся Золочівського повіту в сім`ї священика. У 1838 закінчив Львівську духовну семінарію, був вільним слухачем Львівського університету, та, закінчивши семінарію — парафіяльним священиком по селах Львівщини. Під час навчання в семінарії Шашкевич спільно з Яковом Головацьким та Іваном Вагилевичем згуртував національно свідому молодь (І. Білинський, Ф. Мінчакевич, М. Козловський, А. Величковський, Г. Ількевич та ін.), яка стала на боротьбу за національно-культурне відродження на західних землях, зокрема за відродження народної мови в письменстві й церковних проповідях (див. «Руська трійця»). Вислідом їхньої діяльності була підготовка рукописів збірок авторських поезій слухачів духовної семінарії «Син Руси» (1833) і «Зоря» (1834), які через цензуру не побачили світ, а головне — виданого у Будапешті альманаху «Русалка Дністровая» (1837), яка вирішально вплинула на національне відродження та розвиток української літератури в Галичині. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 300 гр.
Стан "дуже добрий - книга; , супер - незначна потертість верхнього та нижнього країв, невелике забруднення"
№1376
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все