Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Шевченко Тарас. Поезії в двох томах.Шевченко Тарас. Поезії в двох томах.2Шевченко Тарас. Поезії в двох томах.3

Шевченко Тарас. Поезії в двох томах.

150 грн. (≈$5.61)
Описание
Бібліотека поета. Том 1 Поезії 1837-1847., Том 2 Поезії 1847-1861. Портрети Шевченка художника В.Касіяна. Вступна стаття М.Рильського.Київ Радянський письменник 1955г. 504432с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, зменшений формат.
До двотомника увійшли поетичні твори великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861). Великий світ національного і вселюдського буття постає з полум'яніючих сторінок «Кобзаря». Картини народного життя, з різноманіттям її людських типів і осіб, її драмами і трагедіями, так само як і з її рідкісними поетично світлими моментами, з її сумним сьогоденням і важким, але героїчним минулим, з її звичаями і переказами, краса рідної землі і її пейзажів - все це художньо дано Шевченком для наступних поколінь... Вага двотомника 690 гр.
Стан добрий, невелике забруднення обкладинки 1-го тому, потертість корінця та забруднення задньої стінки обкладинки 2-го тому, затушовані бібліотечні печатки та позначення
№1491
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все