Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Шкурупій Володимир Осіння горішина.

Шкурупій Володимир Осіння горішина.

75 грн. (≈$2.82)
Описание
Повісті, оповідання. Худ. оформленн О.Набоки.Київ Радянський письменник 1990г. 316 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 5-333-00506-0
Автор о.Афанасій (світське імя: Володимир Михайлович Шкурупій) — український прозаїк і священик, єпископ Харківський і Полтавський УАПЦ. Крім оповідань, до книжки ввійшли дві повісті: «Чи я в лузі не калина» та «Бідна вдова». На високому щаблі майстерності, показано автором минуле і сучасне полтавське село: як його виморювали в 1933 і 1947 роках («Солона ропа»), як топили у дніпровській воді («Червоний Спас»), як колгоспний лад принижує гідність селянина... Страшно читати ті сторінки повісті «Чи я в лузі не калина» (свого часу забороненої до друку), де описано жорстоке, нелюдське насилля, що чинили енкаведисти. В. Шкурупій — художній літописець, правдивий зображувач нелегкого життя селян у добу «розвинутого соціалізму». Вага книги 315 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1520
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все