Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Приключения, путешествия
Шундик М. Прадавній знак. Роман. Перклад з російської О.Аврамчук. Київ Молодь 1986гШундик М. Прадавній знак. Роман. Перклад з російської О.Аврамчук. Київ Молодь 1986г2Шундик М. Прадавній знак. Роман. Перклад з російської О.Аврамчук. Київ Молодь 1986г3

Шундик М. Прадавній знак. Роман. Перклад з російської О.Аврамчук. Київ Молодь 1986г

30 грн. (≈$1.06)
Описание

Шундик М. Прадавній знак. Роман. Перклад з російської О.Аврамчук. Київ Молодь 1986г. 248 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.

Дія роману відбувається на заполярному острові, що належить одній з північних країн. Тут живе північне племя сонцепоклонників. Про людей цього племені один з героїв роману, прогресивний журналіст Ялмар Берг, каже, що кожен з них поет і філософ, їм далеко не байдуже, що відбувається у світі, над яким нависла страшна загроза всесветно атомного пожежі, що загрожує загибеллю всьому сущому. Керуючись здоровим глуздом свого незіпсованого уявлення про добро і зло, островяни чуйно й точно вгадують, що необхідно всіма силами протистояти злому наміру жадібних, саме тих, хто заради власної наживи готовий погубити рід людський. Автор поетично обігрує легенду островян про Чарівному оленя як символі краси і вічного життя на прекрасній планеті Земля. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 255 гр.

Стан відмінний.

Оплата

Оплата для мешканців України на карту Приватбанку
Оплата для иностранцев :

1. Paysend
2. Почтовый перевод.
3. Paypal но только в долларах или Евро
3 Другим удобным для вас способом, который существует и в Украине.

Доставка

в межах України по тарифам Укрпошти.

Для иностранцев. Заказное письмо/бандероль до 50 грамм - 4.00 долларов США, заказное письмо/ бандероль до 250 грамм- 5.50 долларов США. 

Отправка в течении 72 часов после получения оплаты. 

Продавец может выслать за границу
Смотрите также