Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиСтатистика. Демография
Юрій Сливка	Західна Україна в реакційній політиці польської та українськоїЮрій Сливка	Західна Україна в реакційній політиці польської та української 1Юрій Сливка	Західна Україна в реакційній політиці польської та української 2

Юрій Сливка Західна Україна в реакційній політиці польської та української

€15 (≈$14.7)
Описание
буржуазії (1920-1939). Академія наук Української РСР Інститут суспільних наук. Київ Наукова думка. 1985 271 с. Тверда обкладинка,  звичайний формат.
В монографії висвітлюється імперіалістична політика польської буржуазії щодо Західної України, викривається роль українських буржуазно-націоналістичних і клерикальних партій та організацій та організацій в поневоленні польською буржуазією Східної Галичини та Західної Волині, їх союз з окупаційними властями та імперіалістичними державами Заходу, насамперед фашистською Німеччиною, в боротьбі проти Країни Рад напередодні другої світової війни. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 1 тис. прим. Вага книги 310 гр.
Стан книги: дуже добрий
№1294
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также