Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиСоциология
Хіба ревуть воли, як ясла повні?Хіба ревуть воли, як ясла повні?2

Хіба ревуть воли, як ясла повні?

75 грн. (≈$2.77)
Описание
Мирний Панас, Білик Іван Хіба ревуть воли, як ясла повні?
Роман з народного життя.Київ Дніпро 1977г. 335 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Перший в українській літературі соціально-психологічний роман, у якому життя та боротьба українського селянства проти соціального гноблення напередодні та під час реформи 1861р. подається через розкриття психології головного героя - Чіпки Варениченка, його думок, прагнень і переживань. Твір має своєрідну і складну композицію. Це зумовлено винятково широкими хронологічними рамками зображення життя. Автори, заглибившись в історію українського села, почали розповідь від часів зруйнування Запорізької Січі та офіційного закріпачення українського селянства... Роман був надрукований в Женеві в 1880р. Виданню твору сприяв М. Драгоманов - відомий український критик, громадський і культурний діяч. Вага книги 405 гр.
Стан нечитаний екземпляр, дрібні потертості країв обкладинки, невелике пошкодження в верхній частині переднього ребра корінця, напис-присвята на форзаці, в решті - дуже добрий
№1516
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все