Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиКниговедение
15 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.15 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.215 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.315 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.415 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.515 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.6

15 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.

150 грн. (≈$5.61)
Описание
15 форум видавців у Львові. Третій міжнародний літературний фестиваль. Альманах.
Упорядник Неллі Клос. Дизайн Михайло Москаль.Львів 2008г. 306 с. фото Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
Форум видавців у Львові — книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль. З 1994 року щовересня відбувається у Львові. Організатор — ГО «Форум видавців». Найбільший український книжковий ярмарок та один з найбільш масових заходів подібного типу в Східній Європі. Головні експозиції розташовуються у Палаці мистецтв, біля палацу Потоцьких. Книга містить твори учасників Третього міжнародного літературного фестивалю, що проводиться в рамках 15 форуму видавців, та бібліографічну інформацію про них. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 2 000 прим. Вага книги 485 гр.
Стан дуже добрий, практично нечитаний екземпляр
№1703
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также