Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияВсемирная история
Антонович В. Про козацькі часи на Україні.Антонович В. Про козацькі часи на Україні.2

Антонович В. Про козацькі часи на Україні.

45 грн. (≈$1.65)
Описание
Із переднім словом про життя і діяльність В.Антоновича, із портретом автора, образами гетьманів та увагами д-ра Мирона Кордуби. Портрети гетьманів України рботи художника В.Василенка.Київ Дніпро 1991г. 238 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат. ISBN 5-308-01400-0
"Антонович Володимир Боніфатійович (1834-1908) - український історик, археолог, етнограф, археограф, член-кореспондент Російської АН з 1901; професор Київського університету з 1878; належав до хлопоманів; співорганізатор Київської Громади. Ця книга - захоплююча розповідь про славетну історію козацької січі від витоків і до зруйнування її російським царатом. У книзі вміщено портрети гетьманів України. Незвичайна історія створення книги: професор Київського університету В.Антонович потай від властей викладав студентам протягом 1985/86 навчального року історію козаччини. Зачаровані слухачі детально законспектовували блискучі лекції історика, і згодом рукопис, відредагований О.Конинським, вийшов друком подалі від злого окаросійської цензури - у Чернівцях (1897) та в Коломиї (1912)... Це видання є третім. Портрети гетьманів України на окремих аркушах. Вага книги 195 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
3№1441
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все