Фаворит Маркет
КнигиБизнес, менеджмент
Караоке-капіталізм.

Караоке-капіталізм.

100 грн. (≈$3.68)
Описание
Ріддерстралє Й., Нордстрем К. Караоке-капіталізм.
Переклад з англійської Л.Байсара.Дніпропетровськ Баланс Бізнес Букс 2004г. 312 с. Палiтурка / переплет: М'яка, зменшений формат. ISBN 966-8644-08-5
Довгоочікуване продовження всесвітньовідомого бестселлера Funky Business. “Караоке-капіталізм” - це книга про людей, управління людством, про індивідуумів, які готові схопити мікрофон і висловити свої почуття та емоції. Ця книга для их, хто прагее бути першокласною версією самих себе, а не другорядною копією когось іншого. Як наше власне життя, так і корпоративне формується тим вибором, який ми робимо. Головними вимогами можуть бути капітал та знання і компетентність, але не лише це гарантує успіх. Щоб процвітати у сучасних умовах, компанії повинні навчитися мистецтву отримувати вигоду із знань і мистецтву створення клієнта. Караоке-компанії не схожі на інших, вони поводяться не так, як інші. Вони залучені до постійного процесу діалогу і відкриттів, у них є мета, наполегливість і бажання працювати. Вага книги 140 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1456
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все