Фаворит Маркет
КнигиИскусство, дизайнЖивопись. Графика
Українські ікони «Спас у Славі».

Українські ікони «Спас у Славі».

600 грн. (≈$22.06)
Описание
Гелитович Марія Українські ікони «Спас у Славі».
Національний музей у Львові. Наукове видання.Львів Вид-во Друкарські куншти 2005г. 95 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, дуже великий формат. ISBN 966-8256-23-9
Перше видання каталогу однієї тематичної групи зі збірки іконопису Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького присвячене дослідженню доволі поширеної типологічної групи в українському іконописі XV-XVII ст. — іконам «Спаса у Славі». Поряд з іконами «Богородиці з похвалою», «Спаса Нерукотворного» та «Св. Миколая з житієм», це чи не найпоширеніша тема в українському іконописі того часу. Серед відомих збережених творів українського іконопису дослідникам відомо понад пів сотні ікон «Спаса у Славі», з них тридцять чотири зберігається у НМЛ, інші знаходяться у музейних та приватних колекціях а також у церквах України, Польщі та Словаччини. Наклад книги 1 000 прим. Вага книги 400 гр.
Стан відмінний
№1485
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все