Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураОбучающая и развивающая литература
Енциклопедія для малят.Енциклопедія для малят.2Енциклопедія для малят.3Енциклопедія для малят.4Енциклопедія для малят.5

Енциклопедія для малят.

120 грн. (≈$4.4)
Описание
Енциклопедія для малят.
Упорядк. В.Товстий.Харків Промінь 2009г. 290 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, дуже великий формат. ISBN 979-966-8826-23-7
"Ілюстрована енциклопедія допоможе дитині пізнати навколишній світ. Мета цієї книги ? розширити світогляд дитини, розвинути у неї допитливість, дати відповіді на різноманітні запитання. Підростаючи , дитина стає дедалі цікавіше, і його все цікавить, вона задає просто незліченна кількість питань. Мета батьків ? правильно пояснити всі незвиданне . ""Енциклопедія для малят"" ? це відмінний спосіб правильно і цікаво пояснити все дитині . У книзі зібрана вся необхідна інформація про все на світі: про зірки , планети , тварин , рослин , навіть є інформація про вимерших давним-давно динозаврів. Книга розповість як зародилася планета , з чого все почалося , як все відбувалося , яскраво зображені всі міфи і перші версії створення і обличчя нашої Землі . Яскраво ілюстровані сторінки викличуть ще більший інтерес , щоб все дізнатися і побачити. В енциклопедії помістилося багато визначень різних понять починаючи із стародавнього світу і закінчуючи сучасною цивілізацією. Велика кількість описаних тварин і рослин , надовго зацікавлять Вашої дитини , з кожною сторінкою він буде занурюватися в новий , невідомий для нього світ нових відкриттів і вражень. Ця книга розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 1330 гр."
Стан розірвано два аркуші без втрат (див. фото), в решті - дуже добрий
№1533
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все