Фаворит Маркет
КнигиЮриспруденция. Право
Матіас Гердеген Європейське право.

Матіас Гердеген Європейське право.

120 грн. (≈$4.58)
Описание
Європейська серія видавництва «К.І.С.». Переклад з німецької Н.Саповська.Київ Вид-во К.І.С. 2008г. 528 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 978-966-2141-01-6
Підручник професора Райнського університету Матіаса Гердегена — один з найкращих зразків європейської правової літератури, він витримав дев’ять перевидань і здобув авторитет серед студентів і викладачів європейських університетів. Автор не обмежився лише дослідженням права Європейського Союзу, а розглянув в широкому контексті європейського права інші правові та інституційні механізми, чинні на європейському континенті, і які формують єдиний європейський правовий простір. В підручнику розглянуто кількісні і якісні зміни та еволюцію матеріального й інституційного права Європейського Союзу, досліджено правові механізми та інструменти в рамках Ради Європи, Організації з безпеки та співпраці в Європі та Західноєвропейського Союзу. Хоча книжка спрямована передусім на студентську аудиторію, в ній знайдуть багато корисного державні службовці, юристи-практики, науковці, які працюють у відповідних сферах зовнішньої політики та гармонізації права України з правом Європейського Союзу. Вага книги 645 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість кутів обкладинки, невелка тріщина нижнього краю корінця
№1547
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все