Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураОбучающая и развивающая литература
Історія України.Історія України.2Історія України.3Історія України.4

Історія України.

50 грн. (≈$1.85)
Описание
Крип'якевич І., Терлецький М. та ін. Історія України.Львів Видавничий центр «Фенікс» 1991г. 167 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7707-0623-6
Існує величезний інтерес до історичного коріння нашого народу, до його героїчної боротьби за волю, за право бути господарем на власній землі. Якоюсь мірою цю спрагу задоволить ця книга, створена на основі праці видатного українського історика, академіка Івана Крип’якевича, яка витримала не одне видання у довоєнні роки. Видавництво Шкільної Ради Українського конгресового Комітету Америки (Нью-Йорк) доповнило її новими розділами і чудовими ілюстраціями, впровадивши її для вжитку у школах та на курсах українознавства у Сполучених Штатах Америки. До даної книги ввійшли нариси про історію України видатних українських істориків: академіка Івана Крип’якевича, докторів Маркіяна Терлецького, Петра Ісаїва та Мирона Дольницького. Вага книги 140 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, малопомітна пляма в нижній частині аркушів
№1557
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все