Фаворит Маркет
КнигиЮриспруденция. Право
Правова статистика. Курс лекцій, методичні вказівки до семінарських та практичних занять, задачі.Правова статистика. Курс лекцій, методичні вказівки до семінарських та практичних занять, задачі.2Правова статистика. Курс лекцій, методичні вказівки до семінарських та практичних занять, задачі.3

Правова статистика. Курс лекцій, методичні вказівки до семінарських та практичних занять, задачі.

300 грн. (≈$11.45)
Описание
Несімко О. Правова статистика. Курс лекцій, методичні вказівки до семінарських та практичних занять, задачі.
Схвалено та рекомендовано кафедроютеорії і історії держави та права Львівського інституту внутрішніх справ.Львів 1998г. 212 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
"Даний посібник складається з трьох розділів. Перший розділ включає загальну та спеціальну частини правової статистики.Другий та третій розділи відповідно — методичні вказівки до семинарських та практичних занять із додатками до кожної лекції, подано рекомендованідорозгляду на практичних заняттях задачі. Посібник рекомендується для курсантів, слухачів, студентів, юридичних закладів за спеціальністю ""Правознавство"", а також для працівників правоохоронних органів. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 1000 прим. Вага книги 255 гр."
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1554
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все